glf-i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

glf-i

guximtar likfidus fuqija inkuadruse
 
ForumMessi: Argjentina do të kualifikohet në Botëror I_icon_mini_portalLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Messi: Argjentina do të kualifikohet në Botëror

Shko poshtë 
AutoriMesazh
EgZ0nYy...
Numri i postimeve : 84
Join date : 10/10/2009
Age : 27
Location : batllav

Messi: Argjentina do të kualifikohet në Botëror Empty
MesazhTitulli: Messi: Argjentina do të kualifikohet në Botëror   Messi: Argjentina do të kualifikohet në Botëror I_icon_minitimeFri Oct 16, 2009 11:09 pm

Argjentina e ka shumë të vështirë që të sigurojë një vend për në Kampionatin e ardhshëm Botëror, mirëpo Lionel Messi thotë se kombëtarja e tij do të jetë në Afrikën e Jugut. “Argjentina do të kualifikohet. Kjo është ajo që dëshirojmë më së shumti dhe do të luftojmë për ta arritur”.“Do të mundohem ta përmirësoj lojën time te Argjentina, sepse nuk është njësoj sikurse këtu (te Barcelona)... Do ta bëj këtë në mënyrë të qetë”, ka thënë lojtari më i mirë në botë, i cili kohëve të fundit është kritikuar se nuk luan me përfaqësuesen ashtu sikurse luan me Blaugranët.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Messi: Argjentina do të kualifikohet në Botëror
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
glf-i  :: show biz-
Kërce tek: