glf-i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

glf-i

guximtar likfidus fuqija inkuadruse
 
ForumBolt, rekord te ri boteror ne 200 m I_icon_mini_portalLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Bolt, rekord te ri boteror ne 200 m

Shko poshtë 
AutoriMesazh
EgZ0nYy...
Numri i postimeve : 84
Join date : 10/10/2009
Age : 27
Location : batllav

Bolt, rekord te ri boteror ne 200 m Empty
MesazhTitulli: Bolt, rekord te ri boteror ne 200 m   Bolt, rekord te ri boteror ne 200 m I_icon_minitimeFri Oct 16, 2009 11:11 pm

Usain Bolt ka shenuar nje rekord te ri boteror ne finalen e boterorit ne 200 metra. Xhamajkiani e ka realizuar garen per 19.19 sekonda.

Pas tij, kane ardhur Edward ne vend te dyte dhe Spearmon ne te tretin.

Bolt ne boterorin e atletikes qe po zhvillohet ne Gjermani vendosi nje rekord te ri boteror ne 100 metra duke e mbaruar garen per 9 sekonda e 58 te qindtat.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Bolt, rekord te ri boteror ne 200 m
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
glf-i  :: show biz-
Kërce tek: