glf-i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

glf-i

guximtar likfidus fuqija inkuadruse
 
ForumSod ke  dit  e marteses I_icon_mini_portalLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Sod ke dit e marteses

Shko poshtë 
AutoriMesazh
laBi
AdminNumri i postimeve : 40
Join date : 09/10/2009

Sod ke  dit  e marteses Empty
MesazhTitulli: Sod ke dit e marteses   Sod ke  dit  e marteses I_icon_minitimeSat Oct 10, 2009 10:39 am

Sot ke diten e martese e un fundin e jeteses, ndoshta do te jem e gjalle, por njeri me shpirte te vrare.
Sot ti je shume i lumtur dhe me fal qe te pengoj por kjo zemer nuk eshte gur dhe smundi me qe te duroj.
Me fal qe ne fund ste them urime, por sma lejon dot zemra ime dhe nese ka nje ZOT me dhimbjen time o zemer ty ne DENOFT...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://glf-i.albanianforum.net
 
Sod ke dit e marteses
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
glf-i  :: poezi dashurie-
Kërce tek: