glf-i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

glf-i

guximtar likfidus fuqija inkuadruse
 
ForumKur vjen ti behemi tre un ti dhe dashuria kur iken ti prap ngelemi tre un imazhi yt dhe vetmia I_icon_mini_portalLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Kur vjen ti behemi tre un ti dhe dashuria kur iken ti prap ngelemi tre un imazhi yt dhe vetmia

Shko poshtë 
AutoriMesazh
laBi
AdminNumri i postimeve : 40
Join date : 09/10/2009

Kur vjen ti behemi tre un ti dhe dashuria kur iken ti prap ngelemi tre un imazhi yt dhe vetmia Empty
MesazhTitulli: Kur vjen ti behemi tre un ti dhe dashuria kur iken ti prap ngelemi tre un imazhi yt dhe vetmia   Kur vjen ti behemi tre un ti dhe dashuria kur iken ti prap ngelemi tre un imazhi yt dhe vetmia I_icon_minitimeSat Oct 10, 2009 10:52 am

.....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://glf-i.albanianforum.net
 
Kur vjen ti behemi tre un ti dhe dashuria kur iken ti prap ngelemi tre un imazhi yt dhe vetmia
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ronaldo imazhi i ri i Armanit
» Te dua Te dua deri sa te vdes a me do ti mua pergjigjen ne GLF-i e pres..Mpueq I llave ju bre ju pershnes te tonve mpueq prap
» ..see un ty te z gjodha me te miri nder shoket qe ti ke pas i pari me fole dhe mendova se nuk ki mem dasht se bashku kaluam dhe krijuam me te bukuren dashuri por prap e vetmuar kujtoj ditet me ty dhe netet me ty SA MKA MAR MALLI MET PA nuk kam dasht me ty

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
glf-i  :: poezi dashurie-
Kërce tek: