glf-i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

glf-i

guximtar likfidus fuqija inkuadruse
 
ForumApple Iphone New I_icon_mini_portalLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Apple Iphone New

Shko poshtë 
AutoriMesazh
xeNi
Numri i postimeve : 36
Join date : 09/10/2009

Apple Iphone New Empty
MesazhTitulli: Apple Iphone New   Apple Iphone New I_icon_minitimeSat Oct 10, 2009 10:56 am

Apple ka lëshuar versionin iPhone OS 3.1.2, një përditësim të vogël të sistemit operativ të cilin e shfrytëzojnë iPhone dhe iPod Touch i cili i ka rregulluar disa gabime të versionit paraprak, por pa ofruar ndonjë risi të madhe.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Apple Iphone New
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
glf-i  :: Teknologjia Botrore-
Kërce tek: