glf-i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

glf-i

guximtar likfidus fuqija inkuadruse
 
ForumSi do të duhej të duket Golf VII I_icon_mini_portalLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Si do të duhej të duket Golf VII

Shko poshtë 
AutoriMesazh
xeNi
Numri i postimeve : 36
Join date : 09/10/2009

Si do të duhej të duket Golf VII Empty
MesazhTitulli: Si do të duhej të duket Golf VII   Si do të duhej të duket Golf VII I_icon_minitimeSat Oct 10, 2009 11:00 am

Golfi i gjeneratës së gjashtë thjesht ende nuk është “ftohur” në treg, e nga prodhuesi Volkswagen kanë filluar të arrijnë paralajmërimet për trashëguesin e tij.
Golfi i ri është paraqitur para afërsisht një viti, mirëpo gjermanët po punojnë pareshtur në trashëguesin e tij, dhe këtë, siç kemi shkruar edhe ne, na e kanë zbuluar para disa ditësh – pa hiri. Në video materialin promovues të konceptit të tyre ekologjik L1 në prapavijë janë parë disa dizajnues duke punuar në formësimin e konceptit, siç duket, gjeneratës së re të Golfit.
Volkswagen ka reaguar dhe nga faqet e saja ka larguar segmentin e përmendur të videos, mirëpo portali automobilistik britanik “AutoExpress” ka arritur të na e përgatis pamjen se si në fund automjeti do të duhej të dukej.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Si do të duhej të duket Golf VII
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
glf-i  :: Teknologjia Botrore-
Kërce tek: