glf-i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

glf-i

guximtar likfidus fuqija inkuadruse
 
ForumSony Ericsson Satio (Idou) në shitje I_icon_mini_portalLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Sony Ericsson Satio (Idou) në shitje

Shko poshtë 
AutoriMesazh
xeNi
Numri i postimeve : 36
Join date : 09/10/2009

Sony Ericsson Satio (Idou) në shitje Empty
MesazhTitulli: Sony Ericsson Satio (Idou) në shitje   Sony Ericsson Satio (Idou) në shitje I_icon_minitimeSat Oct 10, 2009 11:01 am

Modeli i shumëpritur me fotoaparat prej 12 megapikselash nga Sony Ericsson përfundimisht ka dal në shitje, por me çmim të lartë, madje edhe për tregun evropian.
Sony Ericsson Satio (Idou) është celular fotoaparati i të cilit ka hiq më pak se 12.1 megapiksela, me auto-fokus në prekje, blix Xeon, lidhje Wi-Fi, e të dhënat ruhen në kartelën microSDHC dhe të gjitha këto në sistemin e shkëlqyeshëm operativ Symbian S60 OS 5th edition.

Hardueri i celularit të ri është shumë i ngjashëm me konkurrentët: 600Mhz AMR Cortex CPU me sistemin grafik PowerVR SGX, e në të njëjtin konfigurim bazohen edhe Apple iPhone 3GS, Nokia N900 e Samsung i8910 Omnia HD.
Gjithsesi çmimi prej 550 eurosh është i lartë, por pajisja Sony Ericsson Satio (Idou) është shumë e kërkuar, prandaj nuk do të duhej të ketë probleme me shitjen
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Sony Ericsson Satio (Idou) në shitje
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ekran 56 inçësh nga Sony

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
glf-i  :: Teknologjia Botrore-
Kërce tek: