glf-i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

glf-i

guximtar likfidus fuqija inkuadruse
 
ForumParaqitet versioni 9 i AVG-së I_icon_mini_portalLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Paraqitet versioni 9 i AVG-së

Shko poshtë 
AutoriMesazh
xeNi
Numri i postimeve : 36
Join date : 09/10/2009

Paraqitet versioni 9 i AVG-së Empty
MesazhTitulli: Paraqitet versioni 9 i AVG-së   Paraqitet versioni 9 i AVG-së I_icon_minitimeSat Oct 10, 2009 11:05 am

Versioni i nëntë i paketës AVG sjell performansa dukshëm më të mira me një varg mundësish të reja.
AVG ka lansuar versionin 9 të paketës së saj me aplikacione të sigurisë i cili sjell skanim më të shpejtë, nisje më të shpejtë të sistemit dhe një varg avancimesh më të vogla.

Sipas pohimeve të përfaqësuesve të kompanisë koha e skanimit të sistemit do të duhej të ishte deri në 50% më e shpejt krahasuar me versionin e mëhershëm, derisa nisja e sistemit operativ 10 deri në 15% më e shpejt.

Shpenzimi i memories gjithashtu do të duhej të jetë më i vogël për 10 deri në 15%, përderisa është avancuar edhe procedura e instalimit, e cila në vend të 22 ekraneve ka vetëm 11.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Paraqitet versioni 9 i AVG-së
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
glf-i  :: Teknologjia Botrore-
Kërce tek: