glf-i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

glf-i

guximtar likfidus fuqija inkuadruse
 
ForumAlbumi elektronik i Dido I_icon_mini_portalLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Albumi elektronik i Dido

Shko poshtë 
AutoriMesazh
laBi
AdminNumri i postimeve : 40
Join date : 09/10/2009

Albumi elektronik i Dido Empty
MesazhTitulli: Albumi elektronik i Dido   Albumi elektronik i Dido I_icon_minitimeSat Oct 10, 2009 11:09 pm

Dido thotë se albumi i saj i katërt do të ketë një ndikim të madh ‘elektronik’.
Kantautorja britanike dëshiron ta rikthejë stilin muzikor nga vitet e hershme të karrierës, së bashku me grupin e vëllait të saj Rollo Armstrong, “Faithless”.

“Muajt e fundit i kam kaluar kryesisht në shtëpi duke shkruar dhe duke incizuar vetë, në kuzhinë- vendi ku e kryej pjesën më të madhe të punës”.

“Vërtet po kënaqem me atë çfarë kam bërë deri më tani. Kam përkëdhelur sërish rrënjët e mia elektronike, që është më e kënaqshme se kurrë më parë, pas gjithë kësaj që kam mësuar vitet e fundit”, ka shpjeguar Dido.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://glf-i.albanianforum.net
 
Albumi elektronik i Dido
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
glf-i  :: show biz-
Kërce tek: