glf-i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

glf-i

guximtar likfidus fuqija inkuadruse
 
ForumHolmes pëlqen rolin e vampirit I_icon_mini_portalLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Holmes pëlqen rolin e vampirit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
laBi
AdminNumri i postimeve : 40
Join date : 09/10/2009

Holmes pëlqen rolin e vampirit Empty
MesazhTitulli: Holmes pëlqen rolin e vampirit   Holmes pëlqen rolin e vampirit I_icon_minitimeSat Oct 10, 2009 11:13 pm

Aktores Katie Holmes i pëlqejnë shumë filmat horror dhe ka dëshirë të madhe të luajë rolin e një vampiri në të ardhmen.
Ylli i filmit “Mad Money” thotë se do të kënaqej po të portretizonte një gjakthithës të pavdekshëm, por me kusht që skenari të tingëllojë real.

Duke folur për zhanret e filmave që preferon, Holmes shprehet: “Mund të jetë çfarëdo zhanri. Mua më pëlqejnë edhe filmat me vampirë- por me kusht që të jenë të punuar mirë. Dëshiroj të besoj në karakteret (që luaj). Nëse që nga fillimi nuk më duket i vërtetë, atëherë nuk jam e interesuar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://glf-i.albanianforum.net
 
Holmes pëlqen rolin e vampirit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» holmes pelqen rolin e veprimit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
glf-i  :: show biz-
Kërce tek: