glf-i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

glf-i

guximtar likfidus fuqija inkuadruse

ForumÇmimet diskriminuese të interesit bankar për kredi vazhdojnë të mbesin më të lartat në rajon I_icon_mini_portalLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

Çmimet diskriminuese të interesit bankar për kredi vazhdojnë të mbesin më të lartat në rajon

Shko poshtë 
AutoriMesazh
xeNi

Numri i postimeve : 36

Çmimet diskriminuese të interesit bankar për kredi vazhdojnë të mbesin më të lartat në rajon Empty
MesazhTitulli: Çmimet diskriminuese të interesit bankar për kredi vazhdojnë të mbesin më të lartat në rajon   Çmimet diskriminuese të interesit bankar për kredi vazhdojnë të mbesin më të lartat në rajon I_icon_minitimeSun Oct 11, 2009 6:22 pm

“Norma më e lartë e interesit është për bizneset shumë të vogla, për shuma më të vogla se 1000 euro. Për këto kredi norma vjetore e interesit është 24 për qind”, ka thënë Philip Sigwart, drejtor i përgjithshëm i “ProCredit Bank”. Por, normat e larta të interesit deri në 24 për qind praktikohen edhe nga bankat e tjera për lloje të ndryshme të kredive
Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çmimet diskriminuese të interesit bankar për kredi vazhdojnë të mbesin më të lartat në rajon
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
glf-i  :: Ekonomi-
Kërce tek: