glf-i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

glf-i

guximtar likfidus fuqija inkuadruse
 
ForumRaporti vjetor i Bankës Qendrore të Kosovës për vitin 2008 I_icon_mini_portalLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Raporti vjetor i Bankës Qendrore të Kosovës për vitin 2008

Shko poshtë 
AutoriMesazh
xeNi
Numri i postimeve : 36
Join date : 09/10/2009

Raporti vjetor i Bankës Qendrore të Kosovës për vitin 2008 Empty
MesazhTitulli: Raporti vjetor i Bankës Qendrore të Kosovës për vitin 2008   Raporti vjetor i Bankës Qendrore të Kosovës për vitin 2008 I_icon_minitimeSun Oct 11, 2009 6:23 pm

Ndonëse ende i pamiratuar, raporti vjetor i BQK-së për vitin 2008 ka marrë kritika të shumta nga deputetët, duke u thënë se “më shumë i ngjan një dokumenti të Entit të Statistikave”. Shpenzimet e fryra në fund të vitit, sipas raportit, janë bërë shprehi e pushtetarëve. Raporti sjell edhe detaje të tjera rreth të hyrave dhe shpenzimeve bankare, e gjithashtu edhe për kreditë me kamata astronomike
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Raporti vjetor i Bankës Qendrore të Kosovës për vitin 2008
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
glf-i  :: Ekonomi-
Kërce tek: