glf-i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

glf-i

guximtar likfidus fuqija inkuadruse
 
ForumBE-ja nuk toleron keqmenaxhim të mjeteve të dedikuara për zhvillim të bujqësisë I_icon_mini_portalLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 BE-ja nuk toleron keqmenaxhim të mjeteve të dedikuara për zhvillim të bujqësisë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
xeNi
Numri i postimeve : 36
Join date : 09/10/2009

BE-ja nuk toleron keqmenaxhim të mjeteve të dedikuara për zhvillim të bujqësisë Empty
MesazhTitulli: BE-ja nuk toleron keqmenaxhim të mjeteve të dedikuara për zhvillim të bujqësisë   BE-ja nuk toleron keqmenaxhim të mjeteve të dedikuara për zhvillim të bujqësisë I_icon_minitimeSun Oct 11, 2009 6:31 pm

214.6 milionë euro e subvencioneve bujqësore e shfrytëzuar në mënyrë të padrejtë dhe në kundërshtim me vendimet e BE-së do t’u kthehen arkave të komunitetit. Franca do të kthejë 71 milionë euro të parave të keqshpenzuara
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
BE-ja nuk toleron keqmenaxhim të mjeteve të dedikuara për zhvillim të bujqësisë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
glf-i  :: Ekonomi-
Kërce tek: