glf-i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

glf-i

guximtar likfidus fuqija inkuadruse
 
ForumPTK-ja kujtohet për borxhet enorme të grumbulluara që nga viti 2000 I_icon_mini_portalLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 PTK-ja kujtohet për borxhet enorme të grumbulluara që nga viti 2000

Shko poshtë 
AutoriMesazh
xeNi
Numri i postimeve : 36
Join date : 09/10/2009

PTK-ja kujtohet për borxhet enorme të grumbulluara që nga viti 2000 Empty
MesazhTitulli: PTK-ja kujtohet për borxhet enorme të grumbulluara që nga viti 2000   PTK-ja kujtohet për borxhet enorme të grumbulluara që nga viti 2000 I_icon_minitimeSun Oct 11, 2009 6:32 pm

Kjo gjendje, jo vetëm që rëndon buxhetin e PTK-së, por është tregues i gjendjes së mjerë juridike në Gjyqësorin e Kosovës dhe gjendjen alarmante në gjykatat kosovare me një numër tepër të madh të lëndëve të pazgjidhura”, thuhet në komunikatën e lëshuar nga Menduh Abazi, drejtor i Departamentit për Komunikim në PTK
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
PTK-ja kujtohet për borxhet enorme të grumbulluara që nga viti 2000
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
glf-i  :: Ekonomi-
Kërce tek: