glf-i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

glf-i

guximtar likfidus fuqija inkuadruse
 
Forum..see un ty te z gjodha me te miri nder shoket qe ti ke pas i pari me fole dhe mendova se nuk ki mem dasht se bashku kaluam dhe krijuam me te bukuren dashuri por prap e vetmuar kujtoj ditet me ty dhe netet me ty SA MKA MAR MALLI MET PA nuk kam dasht me ty I_icon_mini_portalLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 ..see un ty te z gjodha me te miri nder shoket qe ti ke pas i pari me fole dhe mendova se nuk ki mem dasht se bashku kaluam dhe krijuam me te bukuren dashuri por prap e vetmuar kujtoj ditet me ty dhe netet me ty SA MKA MAR MALLI MET PA nuk kam dasht me ty

Shko poshtë 
AutoriMesazh
laBi
AdminNumri i postimeve : 40
Join date : 09/10/2009

..see un ty te z gjodha me te miri nder shoket qe ti ke pas i pari me fole dhe mendova se nuk ki mem dasht se bashku kaluam dhe krijuam me te bukuren dashuri por prap e vetmuar kujtoj ditet me ty dhe netet me ty SA MKA MAR MALLI MET PA nuk kam dasht me ty Empty
MesazhTitulli: ..see un ty te z gjodha me te miri nder shoket qe ti ke pas i pari me fole dhe mendova se nuk ki mem dasht se bashku kaluam dhe krijuam me te bukuren dashuri por prap e vetmuar kujtoj ditet me ty dhe netet me ty SA MKA MAR MALLI MET PA nuk kam dasht me ty   ..see un ty te z gjodha me te miri nder shoket qe ti ke pas i pari me fole dhe mendova se nuk ki mem dasht se bashku kaluam dhe krijuam me te bukuren dashuri por prap e vetmuar kujtoj ditet me ty dhe netet me ty SA MKA MAR MALLI MET PA nuk kam dasht me ty I_icon_minitimeSat Oct 10, 2009 10:50 am

....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://glf-i.albanianforum.net
 
..see un ty te z gjodha me te miri nder shoket qe ti ke pas i pari me fole dhe mendova se nuk ki mem dasht se bashku kaluam dhe krijuam me te bukuren dashuri por prap e vetmuar kujtoj ditet me ty dhe netet me ty SA MKA MAR MALLI MET PA nuk kam dasht me ty
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Mem Dasht Qysh T'kom Dasht Un Ty Ki Mem Lut Qysh T'kom Lut Un Ty Po Ateher Do Te Jet Shum Von Per Ty.
» Kur vjen ti behemi tre un ti dhe dashuria kur iken ti prap ngelemi tre un imazhi yt dhe vetmia
» Te dua Te dua deri sa te vdes a me do ti mua pergjigjen ne GLF-i e pres..Mpueq I llave ju bre ju pershnes te tonve mpueq prap

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
glf-i  :: poezi dashurie-
Kërce tek: