glf-i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

glf-i

guximtar likfidus fuqija inkuadruse
 
ForumRonaldo imazhi i ri i Armanit I_icon_mini_portalLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Ronaldo imazhi i ri i Armanit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
laBi
AdminNumri i postimeve : 40
Join date : 09/10/2009

Ronaldo imazhi i ri i Armanit Empty
MesazhTitulli: Ronaldo imazhi i ri i Armanit   Ronaldo imazhi i ri i Armanit I_icon_minitimeSat Oct 10, 2009 11:08 pm

David Beckham nuk do të jetë më imazhi i kompanisë së modës "Emporio Armani"- ai është zëvendësuar nga superylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://glf-i.albanianforum.net
 
Ronaldo imazhi i ri i Armanit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kur vjen ti behemi tre un ti dhe dashuria kur iken ti prap ngelemi tre un imazhi yt dhe vetmia

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
glf-i  :: show biz-
Kërce tek: